Namen

Zolang je naam wordt genoemd, ben je er nog.

 klik op het plaatje voor een vergroting of lees de namen hieronder. 


(de namen van hen die in 2020 zijn voorgelezen gaan nog een plaats krijgen op deze pagina, voor nu kunt u ze vinden via deze link: klik hier) 

LEIDEN

 Hartog Joël van Amerongen 18.10.1874 Naarden – 2.7.1943 Sobibor

 Vronika van Amerongen-van Frank 5.2.1883 Leiden – 2.7.1943 Sobibor

 Jacob Levie David van Amerongen 31.3.1880 Naarden – 13.3.1943 Sobibor

 Dientje van Amerongen-Herschel 8.1.1880 Genemuiden – 13.3.1943 Sobibor

 Nathan Levie van Amerongen 20.6.1878 Naarden – 26.3.1943 Sobibor

 Naatje van Amerongen-Velleman 1.7.1880 Leeuwarden – 26.3.1943 Sobibor

 Sara van Amerongen-Nopol 21.1.1871 Haarlem – 26.3.1943 Sobibor

 Mietje Bamberger 17.7.1896 Groningen – 16.7.1943 Sobibor

 Sophia Bamberger-Rosenbaum 21.7.1868 Zuidlaren – 16.7.1943 Sobibor

 Gustaaf Adolf Barnstijn 3.1.1910 Bengkalis – 28.7.1942 Auschwitz

 Sientje Barnstijn-van den Berg 29.4.1876 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Elisabeth Rosette Augusta Belinfante-Belinfante 15.2.1867 Den Haag – 10.4.1944 Theresienstadt

 Jeannette Susanne Beurze-de Vries 9.9.1889 Hoorn – ?.7.1944 Auschwitz

 Mozes Bierschenk 26.12.1898 Amsterdam – 6.1.1943 Auschwitz

 Duifje Bierschenk-Schelvis 16.3.1898 – 21.10.1942 Auschwitz

 Karel Bierschenk 15.7.1924 Amsterdam – 10.11.1942 Auschwitz

 Jacob Blitz 13.4.1883 Amsterdam – 13.3.1943 Sobibor

 Hanna Blitz-Hangjas 23.10.1894 Leiden – 13.3.1943 Sobibor

 Victor Ephraim Bloemkoper 18.8.1909 Den Haag – 30.4.1943 Sobibor*

 Jetje Bloemkoper-den Hartog 7.5.1910 Rotterdam 13.3.1943 Sobibor

 Jacob Bloemkoper 22.4.1934 Leiden – 13.3.1943 Sobibor

 Elias Bloemkoper 26.3.1935 Leiden – 13.3.1943 Sobibor

 Roza Marianne Bloemkoper 6.10.1936 Leiden – 13.3.1943 Sobibor

 Abraham Bloemkoper 4.9.1938 Leiden – 13.3.1943 Sobibor

 Elisabeth Isabella Boasson 6.5.1917 Middelburg – 29.8.1942 Auschwitz

 Hans Cahen 23.2.1923 Leiden – 21.5.1943 Sobibor

 Jacob Cohen 7.4.1900 Nijmegen – 19.2.1943 Auschwitz

 Henriette Cohen-van Amerongen 17.5.1903 Leiden – 19.2.1943 Auschwitz

 David Cohen 13.3.1929 Leiden – 19.2.1943 Auschwitz

 Rozetta Cohen 31.8.1897 Dordrecht 26.3.1943 Sobibor

 Salomon Benjamin Cohen 9.5.1920 Zuidlaren – 11.6.1943 Sobibor

 Rachel Cosman-Mendes da Costa 1.5.1884 Amsterdam – ?.7.1944 Auschwitz

 Henri Coutinho 13.2.1924 Poerwodadi – 30.9.1942 Auschwitz*

 Gonda van Dam 8.11.1883 Leiden – 30.4.1943 Sobibor

 Bernardus Jacobus Davidson 18.4.1904 Antwerpen – 26.3.1943 Sobibor

 Chaja Davidson-Lubinski 28.4.1895 Lubien – 26.3.1943 Sobibor

 Eduard Emile Denekamp 20.9.1919 Bussum – 4.5.1943 Sobibor

 Rudi Eichberg 18.11.1930 Dortmund – 26.3.1943 Sobibor

 Isidor van Engel 21.4.1871 Deventer – 30.4.1943 Sobibor

 Mattje van Engel-van Gelderen 14.9.1873 Leiden – 18.11.1943 Auschwitz

 Rochelle van Esso-Muller 16.9.1883 Goor – 26.3.1944 Auschwitz

 Antonie Fontijn 16.5.1860 Zoeterwoude – 26.3.1943 Sobibor

 Susanna Fontijn-Bosman 16.3.1873 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Alexander Fontijn 6.11.1916 Leiden – 25.9.1942 Auschwitz

 Ella van Frank-Blits 27.4.1888 Amsterdam – 20.3.1943 Sobibor

 Benjamin van Frank 20.5.1924 Leiden – 20.3.1943 Sobibor

 Jette Israel Freije-van der Laan 14.6.1877 Assen – 6.3.1944 Auschwitz

 Markus Friedberg 17.2.1912 Rotterdam – 31.8.1943 Midden-Europa*

 Katherina Betty Friedberg-de Jong 1.10.1907 Amsterdam – 8.10.1942 Auschwitz

 Alexander Friedberg 9.2.1940 Berchem – 8.10.1942 Auschwitz

 Arie van Gelderen 22.2.1875 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Mietje van Gelderen-Koekoek 26.3.1869 Den Haag – 26.3.1943 Sobibor

 Estella van Gelderen 24.11.1879 Leiden – 19.11.1943 Auschwitz

 Leon van Gelderen 20.12.1905 Leiden – 31.5.1944 Auschwitz*

 Maurits Cornelis van Gelderen 20.10.1914 Leiden – 30.9.1942 Auschwitz*

 Sophia van Gelderen-Ligtenstein 4.6.1877 Strijen – 26.3.1943 Sobibor

 Jakob Ginsberg 13.2.1886 Lodzˇ – 18.11.1943 Auschwitz

 Jeannette Rachel de Groot 13.7.1927 Amsterdam – 28.5.1943 Sobibor

 Judic de Groot-Goudsmit 2.10.1895 Amsterdam – 28.5.1943 Sobibor

 Izak Salomon Hamburger 4.11.1896 Woerden – 31.8.1943 Midden-Europa*

 Elisabeth Hamburger-Placzek 3.5.1898 Wenen – 8.10.1942 Auschwitz

 Leentje Hamburger 17.8.1861 Alkmaar – 20.3.1943 Sobibor

 Elisabeth Hammel 27.5.1876 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Elisabeth Jeanette Hangjas 3.1.1928 Den Haag – 12.10.1942 Auschwitz

 Betje Hangjas-Piller 11.2.1857 Den Haag – 20.3.1943 Sobibor

 Mietje Hart-Stad 3.9.1869 Rotterdam – 13.3.1943 Sobibor

 Mathilda Esther Hollander 27.9.1919 Rotterdam – 3.9.1942 Auschwitz

 Meijer van Kleeff 1.3.1898 Amsterdam – 31.1.1944 Auschwitz*

 Abraham Klein 17.4.1899 Amersfoort – 31.8.1944 Auschwitz*

 Jozua Klein 3.4.1901 Wildervank – 6.7.1942 Mauthausen

 Leo Henri Klein 4.4.1911 Amsterdam – 16.7.1943 Sobibor

 Helena de Leef 13.11.1857 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Aron van Leeuwen 3.12.1904 Den Haag 4.9.1942 Auschwitz

 Hendrika van Leeuwen-van Creveld 7.12.1898 Den Haag – 20.8.1942 Auschwitz

 Ernst Loeb 30.7.1878 Düren – 30.9.1942 Auschwitz*

 Jenny Loeb-Rose 17.3.1878 Dortmund – 31.10.1944 Theresienstadt*

 Herbert Loeb 1.1.1911 Leiden – 31.3.1944 Midden-Europa*

 Caroline van Loen 29.7.1886 Amsterdam – 6.3.1944 Auschwitz

 Sophie van Luik-Koperberg 11.12.1896 Amsterdam – 30.9.1942 Auschwitz*

 Samuel Wolf Marsman 4.6.1874 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Clara Marsman-Sitters 14.11.1882 Leeuwarden – 26.3.1943 Sobibor

 Emanuel Mendelson 7.8.1893 Amsterdam – 2.4.1943 Sobibor

 Jeannette Mendelson-Hes 31.7.1895 Tiel – 2.4.1943 Sobibor

 Jozef Mendelson 29.1.1926 Nijmegen – 2.4.1943 Sobibor

 Tobias Herman Mendelson 26.4.1928 Nijmegen – 2.4.1943 Sobibor

 Meijer Mozes Mendelson 23.12.1932 Nijmegen – 2.4.1943 Sobibor

 Herman Benjamin Mendelson 17.8.1936 Tiel – 2.4.1943 Sobibor

 Sophia Messcher-Broekman 3.12.1868 Weststellingwerf – 13.3.1943 Sobibor

 Samuel Messcher 20.3.1893 Leeuwarden – 9.10.1942 Auschwitz

 Mietje Messcher-Rosenbach 12.12.1891 Groningen – 24.9.1942 Auschwitz

 Eliasar de Metz 25.3.1905 Haskerland – 16.7.1943 Sobibor

 Benjamin Meijer 2.4.1921 Leiden – 11.6.1943

 Gustav Müller 17.1.1880 Keulen – 9.4.1943 Sobibor

 Regina Müller-Druijf 10.5.1893 Amsterdam – 9.4.1943 Sobibor

 Edith Müller 29.8.1919 Den Haag – 9.4.1943 Sobibor

 Hans Müller 7.3.1923 Den Haag – 9.4.1943 Sobibor

 Fritz Nathansohn 28.5.1909 Hannover – 2.4.1943 Sobibor

 Roosje van Os-Simons 1.2.1914 Oosterhesselen – 9.7.1943 Sobibor

 Jacob Philipson 24.6.1903 Den Bosch – 23.7.1943 Sobibor

 Abraham Poons 1.12.1890 Den Haag – 2.7.1943 Sobibor

 Vrouwtje Poons-Cohen 20.5.1886 Amsterdam – 2.7.1943 Sobibor

 Samuel Poons 26.4.1920 Den Haag – 2.7.1943 Sobibor

 Annie Poons-Bilderbeek 13.4.1924 Den Haag – 2.7.1943 Sobibor

 Henri Roos 19.8.1920 Meppel – 21.5.1943 Sobibor

 Elviere Sanders-Platz 15.9.1891 Keulen – 9.8.1942 Auschwitz

 Bernard Leo Sanson 5.12.1914 Rotterdam – 30.11.1942 Amersfoort

 Benedictus Schelvis 21.3.1867 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Eva Schelvis-Italiaander 7.8.1873 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Jacob Simons 12.7.1871 Oosterhesselen – 23.7.1943 Sobibor

 Saartje Simons-Soosman 29.4.1874 Oosterhesselen – 23.7.1943 Sobibor

 Leentje Slier 18.9.1926 Rotterdam – 23.4.1943 Sobibor

 Israël van der Sluis 25.8.1885 Zwartsluis 30.4.1943 Sobibor

 Betje van der Sluis-Cohen 12.9.1895 Groningen – 30.4.1943 Sobibor

 Johnny van der Sluis 4.8.1924 Haarlem – 2.1.1945 Neuengamme

 Arthur Thors 23.11.1880 Leiden – 19.11.1943 Auschwitz

 Martha Thors-Adler 14.5.1886 Limburg a.d. Lahn – 19.11.1943 Auschwitz

 Elize Charlotte Thors 5.8.1921 Leiden – 30.9.1944 Auschwitz*

 Charles Thors 3.9.1922 Leiden – 1.10.1942 Auschwitz

 Willem Turksma 29.11.1913 Leiden – 9.7.1943 Sobibor

 Nico Turksma 28.5.1916 Leiden – 30.9.1942 Auschwitz*

 Dorma Turksma 21.6.1923 Leiden – 30.9.1942 Auschwitz*

 Louis van Tijn 25.8.1905 Den Haag – 30.10.1943 Sobibor*

 Rachel van Tijn-Lubinski 17.1.1907 Lubien – 14.5.1943 Sobibor

 Esther van Tijn 21.9.1934 Utrecht – 14.5.1943 Sobibor

 Izaäk van Tijn 29.8.1938 Groningen – 14.5.1943 Dorohucza

 Aron Josef Vitner 9.2.1878 Foosany Putna – 14.5.1943 Sobibor

 Debora Vitner-Spacirer 29.1.1878 Tarnopol – 14.5.1943 Sobibor

 Bertha Vles-Marx 29.3.1874 Keulen – 26.3.1943 Sobibor

 Simon Erich Vles 8.8.1906 Leiden – 7.2.1944 Auschwitz

 Machiel Vreeland 24.2.1898 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Sientje Vreeland-Kops 9.1.1902 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Sara Vreeland 8.10.1925 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Anna Vreeland 28.12.1929 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Godschalk de Vries 5.1.1887 Leiden – 16.4.1943 Sobibor

 Hendrika de Vries-Messcher 1.3.1897 Nyehaske – 16.4.1943 Sobibor

 Jozef de Vries 7.6.1879 Leiden – 27.8.1943 Auschwitz

 Henderika de Vries-Veldman 2.5.1882 Noordwolde – 11.6.1943 Sobibor

 Max de Vries 1.6.1909 Leiden – 16.7.1943 Sobibor

 Henriëtte de Vries-Vleeschhouwer 8.1.1885 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Machiel de Vries 25.2.1911 Leiden – 1.10.1942 Auschwitz

 Max de Vries 2.2.1916 Leiden – 30.4.1943 Midden-Europa*

 Arnold Warendorf 20.4.1884 Utrecht – 30.9.1942 Auschwitz*

 Alida Weyl 18.6.1892 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Helena Weyl 16.11.1882 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Joseph Michael Weyl 1.7.1885 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Judith Weyl 27.9.1886 – 26.3.1943 Sobibor

 David de Wolff 30.8.1879 Sneek – 26.3.1943 Sobibor

 Rebecca de Wolff-de Wolff 21.10.1876 Bolsward – 26.3.1943 Sobibor

 Gustaaf van der Wijk 28.12.1917 Amsterdam – begin 1943 Auschwitz?

 Mina van der Wijk-de Vries 17.7.1916 Leiden – 20.3.1943 Sobibor

CENTRAAL ISRAËLIETISCH WEES- EN DOORGANGSHUIS

 Lotte Adler 8.2.1925 Frankfurt am Main – 26.3.1943 Sobibor

 Henny Henriette Adler 23.7.1930 Frankfurt am Main – 26.3.1943 Sobibor

 Floortje Altenberg 23.3.1904 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Jozef David Beem 4.7.1926 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Abraham de Beer 10.8.1939 Amsterdam – 19.11.1943 Auschwitz

 Rachel Bierschenk 1.11.1894 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Alice Blitz 18.7.1923 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Wilhelmina Blog 1.1.1934 Apeldoorn 26.3.1943 Sobibor

 Jetje Bobbe 25.4.1924 Den Haag – 26.3.1943 Sobibor

 Benjamin Bobbe 11.2.1939 Rotterdam – 7.5.1943 Sobibor

 Louis Bobbe 7.3.1941 Den Haag – 7.5.1943 Sobibor

 Ihno ten Brink 22.9.1932 Lingen – 6.10.1944 Auschwitz

 Mietje Dagloonder 29.11.1927 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Izak Ensel 29.8.1938 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Hendrina Feniger 12.9.1930 Amsterdam – 2.4.1943 Sobibor

 Cornelia Frenkel 25.4.1924 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Mietje Gobes 21.12.1899 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Gretha Goldenberg 24.1.1936 Amsterdam – 5.3.1943 Sobibor

 Bertha Goudsmit 14.8.1924 Den Haag – 26.3.1943 Sobibor

 Fanny Susanne Günsberg 25.1.1927 Gelsenkirchen – 26.3.1943 Sobibor

 Lothar Günsberg 22.4.1928 Gelsenkirchen – 26.3.1943 Sobibor

 Maurits Hakker 29.3.1929 Den Haag – 21.5.1943 Sobibor

 Simon Hakker 24.2.1933 Den Haag – 21.5.1943 Sobibor

 Enny Hamerslag 27.12.1935 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Judith Hamerslag 10.12.1937 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 David Hamerslag 23.11.1939 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Etty Heerma van Voss 16.6.1931 Amsterdam – 16.4.1943 Sobibor

 Nathan Italie 10.4.1890 Leeuwarden – 26.3.1943 Sobibor

 Elisabeth ItalieCohen 2.3.1902 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Hanna Sara Italie 11.5.1935 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Elchanan Tsewie Italie 8.2.1937 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Marianne van Kam 16.1.1931 Rotterdam 26.3.1943 Sobibor

 Heiman van Kam 15.3.1933 – 26.3.1943 Sobibor

 Herman van Kam 18.1.1935 Rijswijk – 26.3.1943 Sobibor

 Arthur van Kam 23.8.1937 Rijswijk – 26.3.1943 Sobibor

 Chaim Kirschenbaum 2.9.1926 Belfort – 26.3.1943 Sobibor

 Regine Klausner 22.7.1940 Den Haag – 7.5.1943 Sobibor

 Esther Klein 17.8.1909 Oldenzaal – 26.3.1943 Sobibor

 Sientje Kloots 22.6.1938 Rotterdam – 12.2.1943 Auschwitz

 Mary Konijn 13.11.1928 Amsterdam – 2.7.1943 Sobibor

 Marcus Konijn 9.4.1930 Amsterdam – 2.7.1943 Sobibor

 Betty Konijn 6.5.1931 Amsterdam – 2.7.1943 Sobibor

 Lia Konijn 20.9.1932 Amsterdam 2.7.1943 Sobibor

 Simon Korper 22.4.1937 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Jetje de Leeuw 29.12.1888 Barneveld – 26.3.1943 Sobibor

 Frieda Ita Lichtenbaum 17.10.1927 Ginneken – 7.5.1943 Sobibor

 Henriette Maarsen 31.8.1925 Amsterdam – 23.7.1943 Sobibor

 Salomon Meijers (?) 4.4.1937 Den Haag – 26.3.1944 Auschwitz

 Bernard Meijers (?) 16.12.1939 Den Haag – 26.3.1944 Auschwitz

 Henriëtte Mogendorff 23.11.1925 Amsterdam -30.4.1943 Sobibor

 Caecilia Mogendorff 5.11.1926 Amsterdam – 30.4.1943 Sobibor

 Roza Mogendorff 1.12.1932 Amsterdam – 30.4.1943 Sobibor

 Salomon Levie Montezinos 6.5.1924 Den Haag – 30.11.1943 Dorohucza

 Philip Poons 6.12.1930 Den Haag – 7.5.1943 Sobibor

 Harry Poons 13.7.1940 Den Haag – 7.5.1943 Sobibor

 Ralph Heinz Protter 10.5.1930 Keulen 26.3.1943 Sobibor

 Benno Redisch 13.1.1939 Amsterdam – 4.6.1943 Sobibor

 Salomon Ritmeester 16.3.1928 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Salomon Rotstein 20.7.1937 Den Haag – 26.3.1943 Sobibor

 Herman Bert Rozeveld 25.12.1930 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Reina Segal 5.1.1925 Amsterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Henriëtte Slier 26.2.1930 Rotterdam – 7.5.1943 Sobibor

 Henry Spier 7.6.1925 Den Haag – 7.5.1943 Sobibor

 Mozes van Stratum 3.3.1927 Groningen – 26.3.1943 Sobibor

 Rika Alvares Vega 17.9.1932 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Isaac Alvares Vega 19.6.1934 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Maurits Alvares Vega 23.4.1937 Amsterdam – 25.1.1943 Auschwitz

 Henriëtte Alvares Vega 1.9.1938 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Willem Alvares Vega 5.8.1939 Amsterdam – 21.5.1943 Sobibor

 Margarita Henriëtte Velleman 4.3.1925 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Marianna Rosa Velleman 6.9.1926 Rotterdam – 26.3.1943 Sobibor

 Barend de Vries 20.6.1922 Leiden – 26.3.1943 Sobibor

 Gusta Wahrhaftig 31.10.1940 Den Haag – 30.4.1943 Sobibor

HILLEGOM

 David van der Woude 12.7.1918 Amsterdam – 24.9.1943 Auschwitz

KATWIJK

 Adriaan Hendrik Belinfante 31.1.1900 Amsterdam 28.2. 1945 Midden-Europa*

 Rachel Margarethe Belinfante-Abas 2.6.1903 Amsterdam – 25.10.1944 Auschwitz

 Louis Abraham Belinfante 31.8.1940 Katwijk – 25.10.1944 Auschwitz

 Michiel Adriaan Belinfante 15.2.1942 Katwijk – 25.10.1944 Auschwitz

 Eleonora Johanna Margaretha Belinfante 15.1.1944 Katwijk – 25.10.1944 Auschwitz

LEIDERDORP

 Barend van Hoorn 3.3.1870 Den Haag 14.5.1943 Sobibor

 Hester van Hoorn-Italiaander 22.4.1866 Den Haag – 14.5.1943 Sobibor

 Salomon van Hoorn 12.9.1900 Den Haag – 30.9.1942 Auschwitz

 Carolina van Hoorn 9.1.1903 Den Haag – 24.9.1943 Auschwitz

 Simon van Hoorn 5.11.1906 Den Haag – 17.9. 1942 Auschwitz

 Jacob van Hoorn 28.8.1909 Den Haag – 1.9.1942 Auschwitz

NOORDWIJK

 Jacob Coltof 1.6.1891 Maassluis – 28.1.1944 Auschwitz*

 Else Coltof-Friedmann 11.8.1887 Berlijn – 28.1.1944 Auschwitz*

 Lodewijk Jacob Coltof 6.12.1919 Rotterdam – 23.8.1942 Auschwitz

 Samuel van der Kloot 2.6.1932 Den Haag – 30.4.1943 Sobibor

 Joseph van Leeuwen 13.6.1884 Rotterdam – 5.11.1942 Auschwitz

 Elizabeth van Leeuwen-van Straten 20.7.1892 Rotterdam – 5.11.1942 Auschwitz

 Jacob Mendels 26.10.1902 Almelo – 31.3.1944 Auschwitz*

 Leentje Mendels-de Jonge 8.7.1901 Vlagtwedde – 10.9.1943 Auschwitz*

 Mirjam Mendels 18.2.1942 Leiden – 10.9.1943 Auschwitz*

 Henri Alexander Oostra 5.11.1897 Anna Paulowna – 31.3.1943 Midden- Europa*

 Maria Oostra-van Straten 5.6.1901 Rotterdam – 10.9.1942 Auschwitz

 Louis Jacob Oostra 4.9.1926 Rotterdam – 31.4.1943 Auschwitz*

 Mannes Tromp 9.4.1918 Groningen – 22.10.1942 Auschwitz

 Robert Jacques Zody 24.6.1924 Den Haag – 23.4.1943 Sobibor

OEGSTGEEST

 Aleida Maria Goudsmit-Cohen 3.11.1872 Groningen – 9.4.1943 Sobibor

 Charlotte de Lange 22.12.1869 Amsterdam – 8.5.1943 Vught

 Elisa Alida Lioni-Goldschmidt 24.1.1871 Amsterdam – 30.4.1943 Sobibor

 Baruch Pinto 13.9.1863 Oude Pekela – 30.4.1943 Sobibor

 Rosalie Pinto-Juchenheim 22.1.1864 Wilhelmshafen – 30.4.1943 Sobibor

 Eliazar Pinto 15.3.1893 Oude Pekela – 19.10.1943 Auschwitz*

 Sophie Pinto-Schönthal 21.11.1898 Schott – 22.10.1943 Auschwitz*

 Dina Ruth Pinto 29.3.1925 Schott – 22.10.1943 Auschwitz*

 Bernard Pinto 19.9.1931 Schott – 22.10.1943 Auschwitz*

 Goldine Schönthal-von der Wall 13.3.1877 Norderney – 24.9.1943 Auschwitz

KRANKZINNIGENGESTICHT ‘ENDEGEEST’

 Amalia Sophia Cahen 7.8.1905 Leiden – 21.5.1943 Sobibor

 Levie Emanuel Fruitman 8.9.1876 Leiderdorp – 21.5.1943 Sobibor

 Maurits van Gelderen 8.5.1888 Leiden – 21.5.1943 Sobibor

 Frouktje Rood-van Zand 5.8.1887 Winschoten – 21.5.1943 Sobibor

VOORSCHOTEN

 Moritz Bottwin 2.1.1874 Lemberg – 20.3.1943 Sobibor

 Rosalie Bottwin-Platz 14.5.1871 Zons am Rhein – 20.3.1943 Sobibor

 Mardachia Naymann 20.2.1869 Lask – 16.4.1943 Sobibor

 Henriëtte Platz 26.11.1869 Zons am Rhein – 20.3.1943 Sobibor

 Lewiese Judith Polak 12.2.1887 Steenwijk – 26.2.1943 Auschwitz*

 Mauritz Heiman van Someren 21.3.1891 Steenwijk – 26.2.1943 Auschwitz

WARMOND

 Simon Fonteijn 1.10.1917 Leiden – 19.11.1942 Auschwitz*

ZOETERWOUDE

 Susanne Ikkersheim 21.8.1920 Den Haag – 9.7.1943 Sobibor